Nové videá na youtube každý pondelok a štvrtok!    ..A sme už aj na Spotify!

0

Your Cart is Empty

Recenzie na Mareka Kvasničku

S Marekom som sa stretol ešte v roku 2017, vďaka spolužiakovi. Hneď ma zachránil, pre tým, aby som zaplatil obrovský vstupný poplatok na investícii do inej spoločnosti, kde mi chceli nahovoriť jeden produkt. Odteraz s Marekom som nadmieru spokojný, vždy pomôže, keď treba. Pomohol mi vyriešit byrokratický system s poistnou udalosťou, keď daná firma ma ignorovala a zbytočne naťahovala celý proces. Mareka ako finančného poradcu jednoznačne odporúčam každému, nech sa mu darí aj naďalej. 

GABRIEL BODNÁR

S pánom Kvasničkom sa poznáme síce ani nie rok, ale už teraz ľutujem, že to nebolo o niečo skôr. Človek si pravdepodobne musí prejsť tým horším, aby vedel ohodnotiť, čo by malo byť pre neho správne. Tým pán Kvasnička určite je.

Po predošlých skúsenostiach s finančným sprostredkovaním som nečakal, že sa môže objaviť aj reálny odborník na daný obor.
Pomohol mi nazrieť do mojích, už existujúcich finančných produktov a nielen že znížiť náklady na ich vedenie, ale aj uvedomiť si, kde by bolo vhodné ušetrené financie investovať.

Všetky stretnutia prebiehali, v jemu už charakteristickej výbornej nálade. S tak vysokou odbornosťou na danú tématiku som sa ešte nestretol a s chuťou na sebe pracovať už vôbec nie. Je to človek inovatívny, sľuby vždy splnil a o svojho zákazníka sa pravidelne stará. O informáciách zo sveta financií, ktoré posúva ďalej ani nehovoriac.

Osobne mi pozitívne zmenil pohľad na finančné sprostredkovanie a preto verím aj v našu dlhoročnú spoluprácu. Jeho služby môžem len odporúčať. 

JÁN HUDÁK

Všetko na 1tku s *!

Miroslava Selecká

Recenzie na Erika Kvasničku

Erik is someone that truly cares. I have enjoyed working with him and will continue to work with him for everything else. I will also recommend him to anyone trying to begin or continue building their e-commerce presence. Thank you, Thank you, Thank you!

BENJAMIN COKER

Just finished a big project with Erik. His level of professionalism, creativity and work ethic is unparalleled. The best choice i ever made and will continue to work with you on all our major projects. Thank you so much for everything. Take care.

SIMON (Monsgadgets)

Erik does a fantastic job with the look and feel of the website. He is quick to respond and has great input on digital marketing. I enjoy his work and will use him again in the future. 100% recommend!

ISABELLE SAFAI

Great help, Erik provides a lot of personal insights along the way and would highly recommend him for anyone either looking to start a Shopify store or make changes to a current one.

MARCUS COOK

Thank you Erik for a great job. I love my new website. It’s exactly what I wanted for our brand. Erik is very efficient, replies fast, understands what has to be done and definitely knows what he is talking about. I will be using his services again for other projects. Highly recommend him.

YULIA MORRIS

Erik was great throughout. He was always at hand to answer any questions and help iron out any concerns. The final product was outstanding and has given me real confidence in the scaling capability of my business. I would recommend Erik for anyone considering setting up an e-commerce business and i will be using him for all future projects.

JACK (Rockshor)

I would strongly recommend Erik for his service. Fast respond and will do all he can to match your request or find a solution for you. WIll use him for future projects.

MELVYN MARTIN CHONG

Erik provides Great and easy service, quality work and a smooth ride through. We had a long time difference so he always scheduled calls to fit in both of our schedules and made me feel very secure throughout this process. Will be working with him for all sites. Very informative, answered whatever questions I had, took care of all concerns. A+

MATT OASTED

Fantastic to work with, Erik was very helpful and done a wonderful job!

EUGENE SWEET

Erik is an expert on what he does. Definitely the only person I will look for if I need anything about eCommerce. Great Work!

CHRISTIAN MILLI

Recenzie na Martina Zavodu

Odber Noviniek