Nové finančné video a rozhovor s úspešným na youtube každý mesiac! + Exkluzívne novinky z finančného sveta do tvojho mailu!

0

Your Cart is Empty

Recenzie na Mareka Kvasničku


Marek Kvasnička je finančný poradca s veľmi profesionálnym a zároveň aj
ľudským prístupom. Má široký prehľad nielen v oblasti svetových financií, ale aj poisťovníctva na slovenskom trhu. Promptne zrealizoval
návrh na poistné plnenie, s čím som ani nepočítala (udalosť iniciálne nebola zahrnutá v podmienkach zmluvy). A zároveň mi výhodne zostavil
plán investícií z dlhodobého hľadiska, ktoré sú o mnoho výhodnejšie ako produkty ponúkané bankovými inštitúciami. Teším sa na našu ďalšiu spoluprácu a všetkým, ktorí potrebujú pomoc v oblasti financií vrelo odporúčam jeho asistenciu.

LUCIA KALISKÁ

S Marekom som sa stretol ešte v roku 2017, vďaka spolužiakovi. Hneď ma zachránil, pre tým, aby som zaplatil obrovský vstupný poplatok na investícii do inej spoločnosti, kde mi chceli nahovoriť jeden produkt. Odteraz s Marekom som nadmieru spokojný, vždy pomôže, keď treba. Pomohol mi vyriešit byrokratický system s poistnou udalosťou, keď daná firma ma ignorovala a zbytočne naťahovala celý proces. Mareka ako finančného poradcu jednoznačne odporúčam každému, nech sa mu darí aj naďalej. 


GABRIEL BODNÁR

S pánom Kvasničkom sa poznáme síce ani nie rok, ale už teraz ľutujem, že to nebolo o niečo skôr. Človek si pravdepodobne musí prejsť tým horším, aby vedel ohodnotiť, čo by malo byť pre neho správne. Tým pán Kvasnička určite je.

Po predošlých skúsenostiach s finančným sprostredkovaním som nečakal, že sa môže objaviť aj reálny odborník na daný obor.
Pomohol mi nazrieť do mojích, už existujúcich finančných produktov a nielen že znížiť náklady na ich vedenie, ale aj uvedomiť si, kde by bolo vhodné ušetrené financie investovať.

Všetky stretnutia prebiehali, v jemu už charakteristickej výbornej nálade. S tak vysokou odbornosťou na danú tématiku som sa ešte nestretol a s chuťou na sebe pracovať už vôbec nie. Je to človek inovatívny, sľuby vždy splnil a o svojho zákazníka sa pravidelne stará. O informáciách zo sveta financií, ktoré posúva ďalej ani nehovoriac.

Osobne mi pozitívne zmenil pohľad na finančné sprostredkovanie a preto verím aj v našu dlhoročnú spoluprácu. Jeho služby môžem len odporúčať. 

JÁN HUDÁK


S Marekovými poskytnutými službami som veľmi spokojná. Nebola jediná vec, ktorá by ma rozhodila. Výborný prístup - keď niečo bolo treba, bolo to
vybavené rýchlo a šikovne. Nemusela som ho do ničoho tlačiť. Získal si moju dôveru a keď budem niečo potrebovať, určite sa na neho obrátim. Bez
pochýb odporúčam!

ANNA ČARNÁ

Všetko na 1tku s *!

MIROSLAVA SELECKÁ

So službami pána Kvasničku som zatiaľ spokojný. Bol to náš prvý kontakt a na ten prvýkrát to bolo dobré. Všetky otázky mi boli zrozumiteľne zodpovedané. Určite ho budem opäť kontaktovať.

PAVEL KOVAC

Recenzie na Erika Kvasničku


So službami Erika Kvasničku som spokojný! Riešili sme komplikovanejšiu hypotéku a so všetkým mi pomohol a trpezlivo vysvetlil, takže môžem len odporučit !! :)

RICHARD HOLDA

Recenzie na Tatianu Bálintovú

Ďakujem 🙏 za skvelé a zaujímavé informácie v oblasti financií od Táničky Bálintovej.
Vrelo odporúčam, profesionálny prístup s príjemným vystupovaním, ústretová a empatická.

V dnešnej dobe ideálne mať človeka, ktorý sa v danej oblasti fakt vyzná a vie poradiť a usmerniť.

MICHAELA ĽUPTÁKOVÁ

Tatiana Balintova ma veľmi profesionálny a empaticky prístup ku klientovi, vie výborne poradiť a viete sa na ňu spoľahnúť v každej záležitosti v oblasti finančníctva a poradenstva, mne veľmi pomohla a otvorila nové obzory, o ktorých som nemala ani tušenia, v predchádzajúcich situáciách mi nebolo dobre vysvetlene a od prezentované poistné plnenie, až doteraz, keď sa na to pozrela Tanicka, za čo som jej veľmi vďačná, na spoluprácu s nou sa veľmi teším a som veľmi rada, že som mala tu možnosť ju spoznať nielen profesionálne, ale aj ľudsky. Prajem do budúcnosti len to najlepšie, za mňa na 1s *

JANICA ANDJELKOVIC

Pani Tatiana Balintová je finančný poradca - profesionál. Ešte som nestretla človeka, ktorý by svoje povolanie vykonával s takým nasadením, odbornosťou a ľudským prístupom, ako to robí ona. Veľmi pekne jej ďakujem , som veľmi spokojná a odporúčam všetkým, ktorí potrebujú pomoc v oblasti financií.

KATKA PALIŠINOVÁ

Odber Noviniek