Videá pre tvoj osobnostný rozvoj na youtube! + Exkluzívne novinky z finančného sveta do tvojho mailukaždý mesiac!

0

Your Cart is Empty

Náš Tím

Spoznajte našich team leaderov

Dennodenne vytvárame hodnotu a bojujeme za vaše sny. Pretože naším cieľom je vaša spokojnosť a úspech.

Preto sú jednými z našich základných vlastností úprimnosť, čestnosť a kvalita, na ktorých si zakladáme.


Manažér & Finančník

Hlavnou náplňou jeho práce je vzdelávanie a rozvoj ľudí. Je to inovátor nášho tímu plný pozitívnych impulzov. Hlavné pôsobiská má v Banskej Bystrici a Košiciach. Podieľa sa na otváraní pobočiek po celom Slovensku a v jeho starostlvosti má cez 500 spokojných klientov.

Bc. Marek Kvasnička

Manažér & Finančník

Energický prístup, kvalitná práca a neustále inovácie, to je to, čo Erika charakterizuje. Je lídrom v rozvoji nových talentov aj vďaka jeho bohatým skúsenostiam v marketingu a štúdiu v Edinburghu. Aktívne pôsobí v Banskej Bystrici a Malackách.

Erik Kvasnička, BSc.

Team-Leader & Finančník

Aktívny športovec, ktorý svojou pracovitosťou, disciplínou a komunikatívnosťou sa rozhodol zlepšovať kvalitu života ľudí prostredníctvom financií v Trnave a celom západe Slovenska.

Kristián Nemček

Team-Leaderka & Finančníčka

Vždy pozitívna a príjemná finančníčka, ktorá vám nielen zlepší náladu, ale aj nastaví vaše finančné portfólio tak, ako by malo vyzerať - dokonale. Pôsobí v Bratislave a Malackách.

Sabína Gazdíková


TEAM-LEADER & FINANČNÍK

Ambiciózny mladý líder, ktorý sa rozhodol popri štúdiu v Brne naštartovať svoju kariéru vo finančnom svete. Jeho humor, pokojný prístup a hlboký hlas obohacujú všetkých v jeho okolí. Nájdete ho v Bratislave.

JOZEF HRČKA

Odber Noviniek