Videá pre tvoj osobnostný rozvoj na youtube! + Exkluzívne novinky z finančného sveta do tvojho mailukaždý mesiac!

0

Your Cart is Empty

Služby

Sprostredkujeme všetky produkty na finančom trhu. Prostredníctvom nich plníme Tvoj konkrétny cieľ, ktorý máš. Či už sa jedná o financovanie bývania, zhodnocovanie majetku alebo jeho zabezpečenie.

Zákazníci sa ku nám vedia dostať hlavne cez odporúčania od našich klientov alebo prostredníctvom obsahu, ktorý na sociálnych sieťach vytvárame. Sme transparentní a kľudne sa pozrite na recenzie, čo o nás hovoria naši zákazníci.

Na trhu je dnes plno firiem, ktoré poskytujú podobné služby, práve preto chceme byť TOP a KVALITA je pre nás úplný základ. Nakoniec, služby sú pre Vás bezplatné a v prípade nespokojnosti nič využívať nemusíte.

Naše poradenstvo v oblasti financií poskytujeme bezplatne. Platení sme z vrecka spoločností ako sú banky a poisťovne a nie z vrecka klienta.

V prípade marketingových služieb je to na dohode oboch strán.

Spolupracujeme s lídrom na Slovenskom trhu OVB Allfinanz Slovensko a.s., ktorá poskytuje finančné služby už viac ako 50 rokov v 15 krajinách Európy. To je záruka, že produkty, ktoré vieme klientom vybaviť sú na trhu bezkonkurenčné. Rovnako to za nás hovoria aj stovky našich spokojných kientov.

viac na www.ovb.sk alebo si prečítajte recenzie na nás tu.

Kariéra & spolupráca

Vieme sa flexibilne prispôsobiť, aby si vedel začať získávať skúsenosti popris tvojej terajšej aktivite a postupne ťa naučíme základy marketingu, networkingu, komunikácie, prezentácie, vedenia ľudí a plánovania, aby si sa vedel vypracovať najprv na pozíciu teamleadera a následne manažéra novootvorenej pobočky, prípade okresného vedúceho. Limity stanovené nemáš.

Áno. Náš biznis model je založený na štýle sieťového marketingu alebo Multi-level marketingu, ktorý je dnes najúčinejší nástroj na osobnostný rozvoj a podnikanie bez kapitálu. Nejedná sa o žiadnu pyramídovú hru, s ktorou si to veľa ľudí mýli.

Sme otvorení akejkoľvek spolupráci, ktorá vie obe strany posunúť na vyšší level. Napíš nám a dohodneme sa.

Kariéra je u nás základ. Preto sme súčasťou ProjektLegenda, ktorého systém a hodnoty prezentujeme.

Informačné a právne zastrešenie nám poskytuje najväčšia maklérska spoločnosť v európe - OVB Holding AG.

viac na www.projektlegenda.sk

a www.ovb.sk

Odber Noviniek